Na této stránce Vám rádi ukážeme proces výroby, balení a také ukázky gravírování.

Výroba

Výrobě každého pera věnujeme maximální péči. Začínáme již výběrem vhodného dřeva. Nejvíce nás zajímají exotické dřeviny se zajímavou kresbou dřeva. Rádi pracujeme například s mahagonem, palisandrem, subfosilním dubem, americkým ořechem a dalšími. 

Po výběru vhodné dřeviny se můžeme pustit do samotné výroby pera. Postupně dřevo obrábíme až do finální podoby. Když jsme s tvarem pera spokojení, tak přichází na řadu broušení pomocí smirkového papíru různých jemností. Cílem je co nejhladší povrch. Poté můžeme začít aplikovat speciální olej pro dřeviny, který tělo pera ještě více vytvrdí a zároveň vytáhne danou kresbu dřeva. Tento proces trvá tři dny, jelikož je potřeba nanést minimálně tři vrstvy, a každá vrstva potřebuje dostatečný čas na uschnutí. Po aplikování oleje pero s nejvyšší opatrností kompletujeme s kovovým mechanismem. Pero je připravené na nafocení a umístění na web!

Gravírování + balení

Na každé pero umíme vygravírovat jméno, logo firmy, krátký text nebo menší obrázek. Pero pak bude maximálně osobní a originální! Už jen vidět a držet pero v ruce je zážitek. My jsme tento zážitek chtěli ještě více povýšit a tak jsme si dali velmi záležet na samotném balení pera. K perům z řady GENTLEMAN dostanete i stylový stojánek z dubového dřeva, na který je opět možnost gravírovat text, nebo firemní logo! Celý komplet pak balíme do dárkové krabičky, která je ovázaná provázkem trikolóry a opatřená pečetí s naším logem. 

Inspirace gravírování

Nechte se inspirovat gravírováním našich zákazníků. Nebráníme se novým nápadům!